تبليغات X
تور دبی و سفر

تور دبی و سفر

تفریحات دبی


تفریحات  دبی

سرزمین عجایب دبی

سرزمین عجایب در سال 1996 در دبی افتتاح گردیده است. بلیط دبی نوروز 97این مجموعه اولین پارک آبی در دبی بلیط دبی فروردین 97می باشد که از سه قسمت پارک آبی، پارک سرگمی رو باز و پارک سر پوشیده بلیط دبی اسفند 96تشکیل شده است. پارک آبی سرزمین عجایب شامل یک استخر بزرگ، استخر موج مصنوعی، رودخانه خروشان و استخر کودکان می باشد. در سرزمین عجایب دبی دستگاه های بازی و ماشین در سالن در اختیار مهمانان و مسافران تور دبی قرار می دهند و تمامبلیط دبی زمستان 96 رده سنی می توانند برای تفریح و سرگرمی استفاده کنند. از امکانات این پارک آبی می توان به رستوران ها، شتر سواری، سینمای 3 بعدی و .... اشاره کرد. ساعت کاری این مجموعه از 10:00 صبح تا 8:00 شب می باشد.بلیط دبی از شیراز

سرزمین عجایب دبی

 

سرزمین عجایب دبی

 


آکواریوم دبی

آکواریوم دبی بزرگترین آکواریوم جهان است. بلیط دبی نوروز 97این آکواریوم دارای طول 50 متر و عرض 20بلیط دبی فروردین 97  متر و ارتفاع یازده متر نیز می باشد. مسافران تور دبی می توانند سوار بر قایق بر روی آب حرکت کنند. تونل این آکواریوم دارای چهل و هشت متر است. باغ وحش دریایی آکواریوم دارای حیوانات دو زیست همچون اختاپوستهای بزرگ دریایی، کروکودیل ها، سمور های آبی، اسب آبی، بلیط دبی اسفند 96شیر ماهی و دیگر حیوانات دریایی می باشد.بلیط دبی زمستان 96 ساعت کاری این مجموعه از 10 صبح تا 12 شب است. قیمت برای اطفال رایگان است. مسافران تور دبی می توانند با خرید بلیط از آکواریوم دبی دیدن نمایند.بلیط دبی از شیراز

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی


پیست اسکی دبی

بزرگترین پیست اسکی دنیا در دبی واقع شده است کهبلیط دبی نوروز 97 در سال 2005 ساخته شد. این پیست در مرکز خرید مول امارات دبی قرار گرفته است و به مدیریت یکی از ثروتمندان عرب اداره می شود. در اینجا 5 مسیر اسکی به طول 400 متر وجود دارد که ظرفیت 1500 نفر اسکی باز را دارد.بلیط دبی فروردین 97 در این پیست تمامی وسایل و لباس های مخصوص وجود دارد تا مسافرین تور دبی دغدغه حمل وسایل اسکی را نداشته باشند. جالب است بدانید که در این پیست اسکی مسابقات بین المللی اسکی نیز برگزار میشود. 

در پیست اسکیبلیط دبی اسفند 96 دبی حدود 6000 تن برف خالص و سفید وجود دارد که با روشی مهندسی شده و ترکیبات شیمیایی هر صبح تولید برف میکنند و برای سرد نگه داشتن محیط از پیشرفته ترین وسایل سرمایشی استفاده می شود. در اینجا انواع وسایل بلیط دبی زمستان 96سرگرمی کودکان و محلی برای ساخت مجسمه های یخی وجود دارد تا مسافرین اوقات شاد و مفرحی داشته باشند.بلیط دبی از شیراز

 

پیست اسکی دبی

 

پیست اسکی دبی

 


باغ وحش سنتی دبی

یکی از قدیمی ترین باغ وحش های شبه جزیره عربستان،بلیط دبی نوروز 97 باغ وحش سنتی دبی است که حدود بیش از 230 گونه از حیوانات سراسر جهان را در خود پوشش داده است که 248 تای آنها از گونه پستانداران مانند روباه، شیر، پلنگ، کفتار، یوزپلنگ امریکایی، جوجه تیغی، شامپانزه و ... می باشند.بلیط دبی فروردین 97 علاوه بر اینها انواع حیوانات وحشی و گربه سانان نژاد عربی، آکواریومی بزرگ که به پرورش دلفین ها و انواع آبزیان می پردازند. این باغ وحش در منطقه جمیرای دبی به مساحت دو هکتار واقع شده است. به تازگی مدیریت این باغ وحش را شهرداری دبی به عهده گرفتهبلیط دبی اسفند 96 است. مسافرین تور دبی که علاقه مند بهبلیط دبی زمستان 96 دنیای وحش هستند می توانند از این باغ وحش دیدن کنند.

آدرس: خیابان جمیرا، خیابان 51، باغ وحش سنتی دبیبلیط دبی از شیراز

 

باغ وحش سنتی دبی

 

باغ وحش سنتی دبی


برچسب ها : تفریحات دبی,سرگرمی های دبی,سرزمین عجایب دبی,آکواریوم دبی, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:55 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

رستوران های معروف دبی


رستوران های معروف دبی

رستوران و بار ایتالیایی سولو

در مرکز شهر رستورانی ایتالیایی بلیط دبی نوروز 97 واقع شده است. که غذاهای خانگی و بین المللی ایتالیا را سرو می کند. بلیط دبی اسفند 96 مایحتاج این رستوران برخی بلیط دبی تعطیلات فروردین 97 بنا به برداشت دبی و برخی وارد می شوند. رستوران سبکی مدرن و شیک دارد که تجربه ای هیجان انگیزی را رقم میزند. 

مسافرین عزیز تور دبی علاقه مند به غذاهای ایتالیایی می توانند برای بلیط دبی بهار 97 صرف ناهار از ساعت 12:30 تا 3:30 ظهر و برای صرف شام وبلیط دبی زمستان 96 بار از ساعت 7 بعد از ظهر تا 1 بامداد به رستوران مراجعه کنند.

 

 

 رستوران و بار ایتالیایی سولو

 

رستوران و بار ایتالیایی سولو

 


رستوران مجلس البهار دبی

در کنار برج العرب دبی رستورانی کویریبلیط دبی نوروز 97 و ساحلی به نام مجلس البهار واقع شده است که فضایی رمانتیک و آرام را بلیط دبی تعطیلات فروردین 97 برای مهیمانان عزیز تور دبی فراهم می آورد. این رستوران انواع  غذاهای مدیترانه ای و خاورمیانه ای را سرو می کند. تماشا کردن غروب بلیط دبی بهار 97خورشید یکی از لذت بخش ترین ویژگی های ساحلی و کویری بودن این رستوران است.

یکی از ویژگی های جالب این رستوران این است بلیط دبی اسفند 96 که در کنار آن نمایش اسب سواری، مجلس حنابندون و ... برگزار می شودبلیط دبی زمستان 96 که مهمانان را بسیار سرگرم خواهد کرد.

 

رستوران مجلس البهار دبی

 

رستوران مجلس البهار دبی

 


رستوران فیش هات دبی

در پشت مرکز خرید کاریشما و در منطقه عود بلیط دبی نوروز 97 میثا رستوران فیش هات واقع شده است که انواع غذاهای دریایی را سرو می کند. منوی غذای این رستوران شامل چیپس و ماهی، حموص با روغن زیتون، انواع ماهی های هندی و تند، خرچنگ و ... می باشد بلیط دبی بهار 97 که با قیمتی مناسب مسافران تور دبی میتوانند سفارش داده و از خوردن غذایی لذیذ لذت ببرند. امکانات این رستوران بلیط دبی تعطیلات فروردین 97نیز شامل اینترنت رایگان، تحویل سفارش در محل اقامت و پارکینگ رایگان می باشد. 

آدرس رستوران فیش هات دبی: منطقه عود میثا، خیابان بلیط دبی زمستان 96هشتم، نزدیک لامسی پلازا، پشت مرکز خرید کاریشمابلیط دبی اسفند 96

 

 

رستوران فیش هات دبی

 

رستوران فیش هات دبی

 


برچسب ها : رستوران های معروف دبی,لیست رستوران های دبی,رستوران و بار ایتالیایی سولو,رستوران مجلس البهار دبی, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:51 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

رستوران های لوکس دبی


رستوران های لوکس دبی

رستوران آرمانی دبی

رستوران آرمانی بلیط دبی نوروز 97از رستوران معروف در دبی می باشد.بلیط دبی بهار 97 این رستوران در برج خلیفه واقع شده است. بشقاب هایی با دیزین های بلیط دبی از تهران بسیار زیبا در این رستوران شیک و لوکس سرو می شود. انواع نوشیدنی های گوارا با غذاهای رستوران سرو شده و بعد از آن بلیط دبی فروردین 97 می توانید دسر های بی نظیر این رستوران را امتحان کنید. به دلیل کیفیت غذایی بسیار خوب مورد توجه مسافران تور دبی قرار گرفته است.بلیط دبی بهمن 96

رستوران آرمانی دبی

رستوران آرمانی دبی

رستوران آرمانی دبی

 


رستوران ایتالیایی ربرتو دبی

رستوران ایتالیایی ربرتو که سر آشپزبلیط دبی نوروز 97  آن ربورتو رلا است در منطقه مراکز تجاری دبی قرار دارد.  رستوران ربرتو یکی از بزرگترین بلیط دبی از تهران نام ها در صنعت آشپزی می باشد. این رستوران یکی از بهترین رستوران های دبی که مسافران تور دبی می توانند در این مکان آرامش بخش بلیط دبی فروردین 97 به صرف ناهار یا شام بپردازند. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی بلیط دبی بهار 97در محیطی با طراحی زیبا سرو می شود.  رستوران ربرتو از 12 ظهر تا 2 صبح باز و آماده بلیط دبی بهمن 96خدمات رسانی به میهمانان عزیز می باشد.

رستوران ایتالیایی ربرتو دبی

رستوران ایتالیایی ربرتو دبی

 


رستوران پیرشیک دبی

در سال 2011 بر روی سواحل نیلگون خلیج فارس رستوران پیرشیک افتتاح شد و در عرض 10 سال توانسته گردشگران تور دبی بیاری را به خود جذب کند. در این رستوران انواع غذاهای دریایی، اروپایی و عربی سرو می شود. محیط این رستوران بلیط دبی از تهرانبسیار آرامش بخش و رمانتیک می باشد که با موسیقی کلاسیک و زنده ای که بلیط دبی بهار 97می نوازند این آرامش را چندیدن برابر می کند.

ساعات کاری این رستوران ظهرها از 1 تا 3 و شب ها از 7 تا 11:30 استبلیط دبی بهمن 96 که می توان بابلیط دبی فروردین 97 رزرو قبلی استفاده کرد.

 

 رستوران پیرشیک دبی

 

رستوران پیرشیک دبی

 


رستوران نوبو دبی

در هتل آتلانتیس دبی رستوران نوبو قرار گرفته است. این رستوران غذاهای ژاپنی وبلیط دبی فروردین 97 عربی را صرف می کند. بهترین غذای این رستوران با ماهی cod سیاه سرخ شده که با سس شیرین میسو سرو می شودبلیط دبی از تهران. این رستوران جز یکی از رستوران های کلاسیک دبی محسوب میشود.

نکته جالب این است که این رستوران کلاس هایی مجزا برای کودکان و آموزش تهیه سوشی، شیرینی و چای از شنبه تا پنجشنبه بلیط دبی بهار 97از ساعت 14 در نظر گرفته شده است. این رستوران محیطی کلاسیک، آرام و دلچسب دارد. و رستورانی مناسب برای مسافرین عزیز تور بلیط دبی بهمن 96دبی می باشد.

 

 

 رستوران نوبو دبی

 

 رستوران نوبو دبی

 


برچسب ها : رستوران های لوکس دبی,بهترین رستوران های دبی,رستوران آرمانی دبی,رستوران ایتالیایی ربرتو دبی,رستوران پ, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:47 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

هتل های ستاره دار دبی


هتل های ستاره دار دبی

هتل کاپتورن دبی

هتل مدرن و 4 ستاره کاپتورن یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های دبی به شمار می آید. این هتل به دلیل نزدیکی آن به مرکز خرید مورد توجه مسافران تور دبی قرار گرفته است.  این هتل از اتاق های استاندارد، خانوادگی، سوئیت و.... ساخته شده است. اتاق های این هتل دارای بالکن های با چشم اندازهای دوست داشتنی و آبنمای دبی و شهر مشرف می باشند. از امکانات تفریحی این هتل می توان به سونا و جکوزی، استخر رو باز و سر پوشیده، سالن های بدن سازی که نوبت صبح تا بعد از ظهر برای خانم ها و بعد از ظهر تا شب برای آقایان است، خدمات نگهداری از کودکان، گاو صندوق، پذیرش رایگان و.... اشاره کرد. مسافران و گردشگران عزیز می توانند در هتل کاپتورن اوقات خوشی را سپری کنند.

هتل کاپتورن دبی

هتل کاپتورن دبی

هتل کاپتورن دبی

 


هتل شرایتون دیره دبی

هتل 4 ستاره شرایتون دبی در مجاورت مراکز خرید و نمایشگاه شهر قرار گرفته است. این هتل در نزدیکی شهر قدیم دیره، بازار طلا، باشگاه های گلف و مرکز تجارت جهانی خیابان زیاد واقع شده است. هتل شرایتون دیره دارای اتاق های تمیز و شیک می باشد که مجهز به یخچال، تلویزیون؛ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و سایر امکانات رفاهی است. از دیگر امکانات رفاهی این هتل می توان به لابی، رستوران با خوشمزه، نگهداری از کودکان، اینترنت رایگان، پارکینگ عمومی برای تمامی مسافران و میهمانان و.... اشاره کرد. مسافران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن بهره مند شوند و سفر خوبی را تجربه کنند.

هتل شرایتون دیره دبی

هتل شرایتون دیره دبی

هتل شرایتون دیره دبی


هتل آسیانا دبی

هتل 5 ستاره آسیانا در منطقه دیره شهر و نزدیکی فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است. این هتل دارای 136 اتاق می باشد که از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، سشوار، اینترنت و.... برخوردار است. میهمانان تور دبی می توانند در این هتل از امکاناتی چون باشگاه، سونا، حمام آب گرم و.... استفاده کنند. هتل آسیانا دارای رستوران های متفاوت باربیکیو کره ای بر روی پشت بام، رستوران در لابی و.... می باشد. میهمانان و مسافران تور دبی می توانند از کنسرت ها و نمایش های زیبا شبانه استفاده کنند. این هتل نگهداری از اطفال با هزینه اضافی قبول می کند. مسافران عزیز می توانند با اقامت در این هتل اوقات خوشی را داشته باشند.

هتل آسیانا دبی

هتل آسیانا دبی

هتل آسیانا دبی


برچسب ها : هتل های ستاره دار دبی,هتل های لاکچری دبی,هتل کاپتورن دبی,هتل شرایتون دیره دبی,هتل آسیانا دبی, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:43 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

هتل های معروف دبی


هتل های معروف دبی

هتل آرمانی دبی

هتلل 5 ستاره آرمانی بلیط دبی نوروز 97در منطقه شیخ زاید دبی و در کنار برج خلیفه واقع شده است.بلیط دبی اسفند 96 این هتل فاصله کمی با مرکز خرید دبی دارد و به دلیل دسترسی آسان به ایستگاه اتوبوس و مترو  مورد توجه مسافران و گردشگران تور دبی قرار گرفته است. هتل آرمانی دارای اتاق های مجهز که شامل اتاق های خانوادگی، اتاق های دلوکس، اتاق های کلاسیک و.... می باشد. تمامی اتاق ها دارای امکاناتی مانند: قهوه ساز، صندوق اماناتبلیط دبی بهار 97، سشوار، اینترنت رایگان و.... است. از تفریحات این هتل می توانبلیط دبی تعطیلات فروردین 97 به باشگاه بدن سازی، ماساژ، رستوران، اینترنت رایگان و .... اشاره کرد. مسافران و میهمانان عزیز می توانند با اقامت در این هتل اوقات بلیط دبی زمستان 96خوشی را به همراه عزیزانشان سپری کنند.

هتل آرمانی دبی

هتل آرمانی دبی

 هتل آرمانی دبی

 


هتل روتانا رز ریحان بای دبی

هتل روتانا رز ریحان بای دبی بلیط دبی نوروز 97بلندترین هتل در سرتاسر دنیا می باشد. این هتل در نزدیکی مترو و بلیط دبی اسفند 96مرکز اداری واقع شده است. این هتل دارای 333 متر ارتفاع و 72 طبقه می باشد. این هتل از امکاناتی مانند: اتاق ها و سوئیت های بزرگبلیط دبی بهار 97، استخر، اتاق ماساژ، سونا، اتاق بخار و ... برخوردار است. مسافران و میهمانان تور دبی از هتل می توانند پیاده به بازار دبی که بزرگترین بازار در دنیا به شمار میرود، دست یابند. در این هتل طی ماه رمضان، بوفه صبحانه و یابلیط دبی زمستان 96 سحری در اتاق میهمانان سرو می شود. میهمانان و مسافران دبی می توانند با اقامت در این هتل اوقات خوشی را سپریبلیط دبی تعطیلات فروردین 97 کنند.

هتل روتانا رز ریحان بای دبی 

هتل روتانا رز ریحان بای دبی 

هتل روتانا رز ریحان بای دبی

 


هتل پالم دبی

هتل پالم یکی از هتل های 3 ستاره دبی می باشد. این هتل در خیابان المطینه  قرار گرفتهبلیط دبی اسفند 96 است و 10 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. از امکانات این هتل می توان به رستوران هابلیط دبی اسفند 96، باشگاه های بلیط دبی نوروز 97تفریح شبانه، بلیط دبی تعطیلات فروردین 97اینترنت رایگان و.... اشاره کرد.بلیط دبی بهار 97 این هتل به تازگی باز سازی شده است و دارای اتاق های استاندارد بلیط دبی اسفند 96دارای امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تراس، تلویزیون و.... می باشد. مسافران تور دبی می توانند با اقامت در این هتل اوقات خوشی را سپری بلیط دبی زمستان 96کنند.

هتل پالم دبی

هتل پالم دبی

هتل پالم دبی

 


هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن یکی از بلیط دبی نوروز 97 بهترین هتل های 4 ستاره دبی می باشد که در قلب شهر دبی و در مجاورت مراکز تجاری قرار گرفته است.بلیط دبی اسفند 96 این هتل از 10 طبقه و 180 اتاق استاندارد ساخته شده است. اتاق های این هتل دارای امکاناتی مانند: سیستم تهویه هوای مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، سیستم گرمایشی و سرمایشی، خط تلفن مستقیم و.... می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر در فضای باز، جکوزی، سونا، ماساژبلیط دبی تعطیلات فروردین 97 و سالن بدن سازی اشاره کرد. بهبلیط دبی بهار 97 دلیل موقعیت جغرافیایی خوب مورد توجه مسافران تور دبی قرار گرفته است.بلیط دبی زمستان 96

هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن دبی


برچسب ها : هتل های معروف دبی,بهترین هتل های دبی,هتل آرمانی دبی,هتل روتانا رز ریحان بای دبی,هتل پالم دبی, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:39 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

بهترین رستوران های واقع در مشهد


بهترین رستوران های واقع در مشهد

رستوران گراناز مشهد

رستوران گراناز یکی از بهترین تور مشهد نوروز 97 رستوران های شهر مشهد می باشد. ظرفیت این رستوران 100 نفر است. تور مشهد سه روزهدر این رستوران انواع غذاهای کبابی روی زغال سرو می شود. این رستوران همه روزه از صبح تا شب آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. مسافران تور مشهد می توانند با رفتن به این رستوران غذای مورد علاقه خود را میل کنند.

آدرس: مشهد- بلوار وکیل آباد- نبش وکیل آباد 77 رستوران گراناز

رستوران گراناز مشهد 

رستوران گراناز مشهد

 


رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد یکی از بهترین تور مشهد نوروز 97 رستوران های مشهد می باشد. این رستوران در کنار میدان آبشار مشهد تور مشهد سه روزهقرار گرفته است. رستوران قرمه خوران همه روزه از ساعت 11 تا 24 آماده پذیرایی از زائران و مسافران تور مشهد می باشد. در این رستوران انواغ تور مشهد سه روزهغذاهای ایرانی و سنتی سرو  می شود که به دلیل کیفیت غذایی بالا مورد توجه مسافرانتور مشهد سه روزه تور مشهد  قرار گرفته است. مسافران می توانند با رفتنتور مشهد سه روزه به این رستوران غذاهای مورد علافه خود را میل نمایند.

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

 


رستوران دیزی سید مشهد

رستوران دیزی سید یکی از بهترین و معروفترین تور مشهد نوروز 97دیزی سراهای شهر مشهد می باشد که در میان باغ سرسبز و بسیار دنج قرار گرفته است.اگر به مشهد سفر کردیه اید حتما به این دیزی سرا سری بزنید و از دیزی های بسیار لذیذ و خوش طعم این دیزی سرا به همراه ترشیتور مشهد سه روزه ها ماست های بسیار مخصوص نوش جان کنید.این دیزی سرا یکی از قدیمی ترین دیزی سرا ها می باشد قدمت چندین ساله دارد.با تور مشهد همراه شوید و در این دیزی سرا دیزی لذیذ و بسیار خوش طعم را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

رستوران دیزی سید مشهد

 


برچسب ها : بهترین رستوران های واقع در مشهد,معروفترین رستوران های مشهد,رستوران گراناز مشهد,رستوران قرمه خوران شا, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:34 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

مکان های زیارتی و دیدنی مشهد


مکان های زیارتی و دیدنی مشهد

آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی مشهد

این آرامگاه در محله کوهسنگی قرار دارد و متعلقتور مشهد نوروز 97 به میرزا ابراهیم اول می باشد . وی از سادات دوره صفوی بوده و نسبش به ابو جعفر موسیتور مشهد بهار 97 مبرقع فرزند امام جواد (ع) می رسد . این مقبره در ملک شخصی خود میرزا ابراهیم واقع شده است و با منظر ایوانی کاشی تور مشهد زمستان 96 کاری شده نظر بسیاری از گردشگران تور مشهد را به خود جلب کرده است .تور مشهد ارزان قیمت

آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی مشهد

در صحن مقبره تعداد دیگری از علمای اخیر خراسان دفن شده اند . میرزا ابراهیم موقوفات بسیاری را در شهر های مشهد ، اردکانتور مشهد بهار 97 و تربت جام انجام داده است و حدود بیست هزار نفر از این موقوفات بهره مند می شوند . این اقدام وی باعث شده است تاتور مشهد تعطیلات فروردین 97 چند هزار خانوار از سادات رضوی و اعقاب خاندان واقف در سراسر كشور شجره نسب خويش را تا كنون حفظ نمايند و بخاطر همین مسئله اقدام وی یکی از پدیده های فرهنگی مشهد به شمار می رود .تور مشهد ارزان قیمت


آرامگاه شیخ طبرسی مشهد

آرامگاه شیخ طبرسی مشهد

شیخ طبرسی در روزهای پایانی عمرش تور مشهد نوروز 97به سمت سبزوار حرکت کرد و در همان شهر هم در گذشت. جسد وی را در قبرستان قتلگاه که اکنون به باغ رضوان معروف است دفن کردند. با توجه به روایات گفته می شود که امام رضا (ع) در این مکان غسل داده شده است به همین دلیل این محل به مغسل الرضا نیز شهرت دارد. از ویژگی های بارز شیخ طبرسی این بود که دور از تعصب بود و از دانشمندان سنی هم آموزش می دید مثل علامه زمخشری کهتور مشهد بهار 97 از دانشمندان مشهور سنی است و شیخ طبرسی از او تجلیل کرده است. او در زمینه ادبیات و و زبان عربی تبحر فراوانی داشت و به شدت علاقه مند به لطیفه های ادبی بود. از کتاب های مهم شیخ طبرسی می توان بهتور مشهد بهار 97 مجمع البیان و جوامع الجامع اشاره کرد.

چهار آرامگاه که نزدیک حرم امام رضا هستند تور مشهد زمستان 96یعنی در همان صحن حرم و در ضلع های شمالی و شرق و... قرار دارندتور مشهد تعطیلات فروردین 97 عبارتند از آرامگاه حر عاملی (شمال شرقی صحن انقلاب ) , پیر پالان دوز (ضلع شمالی حرم) , آرامگاه شیخ بهایی (بین صحن امام و آزادی) , آرامگاه شیخ طبرسی (باغ رضوان)تور مشهد ارزان قیمت


آرامگاه شیخ بهایی مشهد

آرامگاه شیخ بهایی مشهد

شیخ بهایی از دانشمندان قرن دهم و یازدهم است که در زمینه هایی چون فلسفه و منطق و ریاضیات و... مطالعات فروانی داشته و در این زمینه ها بسیار تبحر داشتو همچنین او در زمینه هایی چون نجوم , فلسفه , فیزیک , ریاضی تور مشهد بهار 97, اخلاق , سیاست , عرفان و... کتاب و رساله تور مشهد نوروز 97های زیادی نوشته است. گفته می شود که 88 کتاب از وی به جا مانده است. به دلیل زحمات و مطالعات فراوان او در زمینه نجوم و اطلاعاتی که در این زمینه به دست آورده برای تشکر و سپاس گذاری از وی یونسکو سال 2009 را سال نجوم وتور مشهد زمستان 96 شیخ بهایی نامگذاری و معرفی کرد. شیخ بهایی از دانشمندان دوران صفوی است و آرامگاه او از دیگر آرامگاه های نزدیک تور مشهد تعطیلات فروردین 97 حرم امام رضا (ع) است که در ضلع شمالی حرم واقع شده است.تور مشهد ارزان قیمت

آرامگاه پیر پالان دوز مشهد

آرامگاه پیر پالان دوز مشهد

آرامگاه پیر پالان دوز مشهد دارای گنبدی زرد و آبی است که ترکیب رنگی بسیار زیبایی را تشکیل تور مشهد نوروز 97 داده است و داخل آرامگاه که می شوید آرامش خاصی وجود شما را فرا می گیرد. پیر پالان دوز چشم به مال دنیا و ظواهر آن نداشت , او خدا را انتخاب کرد و خدا هم به او عظمت و جلال بخشید. آرامگاه پیر پالان دوز یکی از قدیمی ترین زیارتگاه ها و آرامگاه های شهر مقدس مشهد است. این آرامگاه در ابتدا در پایین خیابان نواب صفوی در زمان سلطان محمد خدابنده ساخته شده بود , اما بعد از انقلاب این حرم را خراب و بازسازی کردند و اکنون به زیارتگاهی زیبا و آرامش بخش در محیطی آرام تبدیل شده است, آرامگاه پیر پالان دوز مشهد از گنبدی پیازی شکل با ترکیب رنگی زیبای زرد و آبی و ایوانی آجری و کاش های فیروزه ای رنگ زیبا تشکیل شده است و این آرامگاه چهار ضلعی است. تور مشهد بهار 97روی سقف این آرامگاه آثاری از تور مشهد زمستان 96نقاشی هایی که مربوط بهتور مشهد تعطیلات فروردین 97 دوره صفویان است دیده می شود. پیر پالان دوز از آن جهت به این نام شهرت گرفت که برای امرار معاش خود پالان دوزی می کرد.این آرامگاه هم مانند آرامگاه حر عاملی یکی از چهار آرامگاه نزدیک به حرم امام رضا (ع) است و در خیابان نواب صفوی در ضلع شرقی حرم قرار دارد.تور مشهد ارزان قیمتبرچسب ها : مکان های زیارتی و دیدنی مشهد,آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی مشهد,آرامگاه شیخ طبرسی مشهد,آرامگاه شیخ بهای, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:30 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

جاذبه های گردشگری مشهد


جاذبه های گردشگری مشهد

پارک جنگلی شاندیز مشهد

پارک جنگلی شاندیز مشهد

پارک جنگلی شاندیز در 15تور مشهد نوروز 97 کیلومتری غرب مشهد در شهر زیبای شاندیز استان خراسان رضوی واقع شده است. این پارک جنگلی در یک منطقه ییلاقی است که دارای فضای سبز بسیار زیبایی است و رودخانه ای که آنجا قرار دارد بسیار آرامش بخش است و به زیبایی این پارک جنگلی افزوده است. تور مشهد تعطیلات فروردین 97چشم انداز این پارک جنگلی بسیار زیبا و فوق العاده است , پارک جنگلی شاندیز مشهد ارتفاع آن از سطح دریا 1400 متر است.تور مشهد زمستان 96

آدرس: جاده مشهد به سمت ابرده و زشکتور مشهد فروردین 97


پارک جنگلی طرق مشهد

پارک جنگلی طرق مشهد

پارک جنگلی طرق مشهد از مناطق تور مشهد نوروز 97بسیار زیبای مشهد و خوش آب و هوا است که در حاشیه میدان غدیر در بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است که از گونه های درختی و گیاهی طبیعی متنوعی پوشیده شده است. درخت اقاقیا و درخت زبان خشک از فراوان ترین درختان پارک جنگلی طرق مشهد اما درختان دیگری مثل پهن برگ , افرا , نارون چتری , سوزنی برگ , سرو نقره ای و خمره ای و... در این پارک جنگلی نیز وجود دارد.تور مشهد تعطیلات فروردین 97 در قسمتی از پارک جنگلی طرق کمپیتور مشهد فروردین 97 قرار دارد که دارای محلی برای چادر زدن , سرویس بهداشتی , زمین بازی کودکان و... می باشد. پارک جنگلی طرق مشهد از بزرگ ترین و وسیع ترین پارک های مشهد به شمار می رود.تور مشهد زمستان 96


پارک ملت مشهد

پارک ملت مشهد

پارک ملت از پارک های زیبا و قدیمی شهر مقدس مشهد و بزرگترین پارک این شهر و زیباترین پارک کشور است. پارک ملت مشهددارای سی و پنج هزار اصله درخت , وسایل ورزشی , فضای سبز و... است. شهر بازی که در اینتور مشهد نوروز 97 پارک قرار دارد اولین شهر بازی است که در مشهد ساخته شده است. در قسمت شرقی پارک ملت مشهد دریاچه بوستان , در قسمت غربی آن زمین ورزشی و در یک قسمتی از آن فضای سبز سرپوشیده ای مخصوص بانوان قرار دارد. در شهربازی پارک ملت چرخ و فلکی به قطر هشتاد متر قرار دارد که بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه و از لحاظ ارتفاع سومین چرخ و فلک دنیاست. یعنی این چرخ تور مشهد تعطیلات فروردین 97و فلک بعد از چرخ و فلک توکیو و لندن بلندترین چرخ و فلک دنیاست.تور مشهد فروردین 97

آدرس : حاشیه بلوار وکیل آبادتور مشهد زمستان 96

چرخ و فلک فانفار پارک ملت مشهد

 


پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد به دلیل دو کوه سنگی که مشرف به شهر مقدس مشهد است , این نام را به خود اختصاص داده است.تور مشهد تعطیلات فروردین 97 این پارک مجاور رشته کوه های قسمت جنوبی شهر مشهد قرار دارد که از قدیمی ترین و زیباترین مناطق تور مشهد نوروز 97تفریحی مشهد می باشد. پارک کوهسنگی مشهد به لحاظ بازدید مسافران و گردشگران رتبه سوم را بعد از حرم مطهر امام رضا (ع) و آرامگاه فردوسی به خود اختصاص داده است. این پارک دارای هوایی تمیز و لذت بخش است و شکل مثلثی آن باعث جلب توجه بیشتر مسافرانتور مشهد فروردین 97 و گردشگران شده است. لذت دیدن از این پارک کوهسنگی و استفاده از هوای پاکیزه آن را از دست ندهید.تور مشهد زمستان 96 

پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد

 


برچسب ها : جاذبه های گردشگری مشهد,مکان های دیدنی مشهد,پارک جنگلی شاندیز مشهد,پارک جنگلی طرق مشهد,پارک ملت مشهد, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:22 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

مکان های زیارتی مشهد


مکان های زیارتی مشهد

حرم مطهر امام رضا علیه السلام

حرم مطهر امام رضا علیه السلام


 حرم مطهر امام رضا علیه السلام از گسترش آرامگاه امام هشتم شیعیان ایجاد شده است. در سال 817 هجری امام بزرگوار به شهادت رسیدند. نام این منطقه سناباد نام داشت که در قرن دهم مشهد نام گرفته شد و مقدس ترین شهر مذهبی در ایران گردید. منابع تاریخی و قدیمی ، ساخت حرم امام رضا مربوط به پیش از دوره سلجوقی دانسته اند.
حرم مطهر ساختمانی چهار گوشه می باشد كهتور مشهد نوروز 97 در هر گوشه آن صفه‌اي به اندازه 3 متر وجود دارد كه از این صفحه محل ورود و خروج به حرم مطهر می باشد. ساختمان اصلي حرم، به بقعه هارون الرشيد مربوط می شود و از آنجایی كه مرقد مطهر امام رضا علیه السلام در وسط حرم قرار نداشت و طواف بر ضريح مشكل و سخت بود ، در سال 1343 ه.ش.، بدون آن كه آسیبی به استواري گنبد ایجاد شود، با ایجاد يك طاق بزرگ و ايجاد کردن دو پايه ، ديوار بین حرم و مسجد را برداشتند. طاق حرم به ارتفاع بیست سانتي‌متر با سنگ مرمر و بالاي آن تا ارتفاع دو متري با كاشي‌ نفيس از دوره سلجوقي می باشد تور مشهد اسفند 96 كه بر اکثر آنها احاديث و آیات و بر بعضی ديگر، نقوش اسليمي برجسته کار شده است و دیده می شود. بر بالاي كاشي‌ها، كتيبه‌ايتور مشهد تعطیلات فروردین 97 به صورت برجسته بر روي كاشي‌هاي چيني دارای آيه هایی از سوره فتح به تاريخ 760 هـ.ق نصب شده است. بر بالاي اين كتيبه، كتيبه ديگري از مرمر به عرض 32 سانتي‌متر وجود دارد كه بر آن قصيده‌اي از دبيرالملك فراهاني به خط نستعليق نوشته شده است. از اين كتيبهتور مشهد فروردین 97تا انتهاي ديوارها، به سال 1275 هجری قمری آيينه كاري شده می باشد . در انتهای 4 ديوار حرم كه زير طاق گنبد قرار گرفته است، سوره جمعه به خط ثلث عليرضا عباسي می باشد. در بخش بالایی ديوارها‌، با ساختن تور مشهد زمستان 96 گوشواره‌ها ، طرح مربع به هشت ضلعي و گنبد درونی بر روي آن ساخته شده است. همه سطوح زير گنبد،‌ با آيينه كاري هنرمندانه‌ به شيوه مقرنس پوشیده شده است . گنبد بیرونی حرم بر روي ساقه‌اي به قطر 44/13 متر ساخته شده است و ارتفاع آن از كف بام در حدود 31 متر می باشد. كتيبه بسیار زيبا و بزرگ گنبد به خط ثلث عليرضا عباسي در 4 ترنج، به عربي مکتوب شده است. متن نوشته كتيبه شامل زيارت شاه عباس از حرم و تزيين آن به دستور تور مشهد دی 96ایشان به سال 1016-1010 هجری قمری می باشد. بر روي اين گنبد، كتيبه ديگري متعلق به شاه سليمان در سال 1086 هجری قمری به خط محمدرضا امامي وجود دارد كه در آن از زمان زلزله و شكاف بوجود آمده در گنبد و تزيين و بازسازی دوباره آن گفته شده است.
صحن عتیق كه در قسمت شمالی حرم قرار گرفته است،‌‌ ‌در زمان سلطان حسين بايقرا درست شده است و در دوران شاه عباس اول توسعه يافته است. . در اطراف صحن، تعدادي حجره در 2 طبقه و 4 ايوان در 4 جهت اصلي بنا ساخته شده است . ايوان طلا یا ایوان جنوبی، از بنای اميرعلي شيرنوايي در قرن نهم هجری می باشد و به علت اینکه سطح ايوان را نادرشاه طلاكاري انجام داده است، به ايوان نادري معروف شده .هم چنين ایوان هم در دوره شاه طهماسب صفوي طراحی و تزئین شده است. ايوان داراي 4 در طلايي می باشد كه به كفشداري بزرگ، توحيد خانه،  راهروي سقاخانه قدیم و از محل به دارالسياده و محلي كه در قدیم قرآن خانه بو ، باز مي شد. در قسمت جنوبي ايوان، طاقی شبیه محراب وجود دارد كه بر خشت‌هاي طلا کاری شده آن ، قصيده‌اي از «نديم» به زبان فارسي، و به خط نستعليق محمد علي بن سليمان رضوي مکتوب شده است كه نشانگر طلاكاري و بازسازی ايوان به دستور نادرشاه می باشد. در انتهای قصيده، تاريخ پایان آن ـ 1145 هجری قمری بیان شده است.تور مشهد با اتوبوس


مسجد گوهرشاد مشهد

مسجد گوهر شاد مشهد

مسجد گوهر شاد مشهد یک بنای تاریخی است که به دستور بانو گوهر شاد ساخته شده و در قسمت جنوبی حرم امام رضا (ع) واقع شده است.اینتور مشهد تعطیلات فروردین 97 مسجد با کاشی کاری های فوق العاده و طاق های گنبدی شکل زیبایش و نقش و نگار دیوارهای گچی آن نمونه بارز هنر ایرانیان است. روی دیوارها و غرفه های مسجد گوهر شاد مشهد نام های خدا , احادیث و آیات قرآن با خط زیبا و بی نظیریتور مشهد تعطیلات فروردین 97 نوشته شده است.تاریخ بنای مسجد گوهر شاد مشهد روی کتیبه بایسنقر که از بهترین ثلث تور مشهد فروردین 97نویسان زمان خود بوده به چشم می خورد. منبر صاحب الزمان که در کنار محراب ایوان مقصوره است از چوب درخت گردو و گلابی وتور مشهد نوروز 97 بدون استفاده از میخ یعنی به شکل منبت کاری ساخته شده است. این مسجد زیبا از هشت ایوان و 7 شبستان تشکیل شده است.تور مشهد اسفند 96 ایوان جنوبی (ایوان مقصوره) , ایوان شمالی (ایوان دارالسیاده) , ایوان شرقی (ایوان اعتکاف) , تور مشهد زمستان 96ایوان غربی (ایوان شیخ بهاءالدین). روی ایوان دارالسیاده نام بانو گوهر شاد با خط زیبای ثلث نوشته شده و ایوان شرقی و غربی با کتیبه هایی به خط ثلث مسجد را به بست شیخ بهاءالدین و رواق امام خمینی (ره) مرتبط می سازد.تور مشهد با اتوبوس


گنبد سبز مشهد

گنبد سبز مشهد

گنبد سبز مشهد یک بنای تاریخی زیبا با کاشی تور مشهد اسفند 96کاری های فیروزه ای مایل به سبز و هشت ضلع و 4 ایوان است.تور مشهد دی 96این گنبد سبز تاریخیتور مشهد فروردین 97 بارگاه شیخ محمد مومن عارف است. گنبد سبز مشهد از زمان صفویان به جا مانده و در آن زمان وسط قبرستان میرتور مشهد نوروز 97 هوا بوده که بعدها با دیوار کشی اطراف آن محوطه سازی شده است. در بقعه کتیبه ای با مضمون صلوات کبیره و حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نیز وجود دارد.تور مشهد زمستان 96

آدرس: مشهد , خیابان آخوند خراسانیتور مشهد با اتوبوس


آرامگاه امام زاده یحیی مشهد

آرامگاه امام زاده یحیی مشهد

آرامگاه امام زاده یحیی در یک کیلومتری روستای میامی و در دامنه کوه واقع شده است. روستای میامی در 50 کیلومتری مشهد و در جاده سرخس قرار دارد. بنای آرامگاه امام زاده تور مشهد دی 96یحیی در قرن دهم ساخته شده است. آرامگاه ایشان دارای رواق چهار ضلعی و گنبد فیروزه ای دو پوسته ای است. ورودی آن دارای دو مناره زیباتور مشهد زمستان 96 و در سر در آن کتیبه ای سنگی وجود دارد که مربوط به زمان شاه طهماسب صفوی است. با توجه به اینتور مشهد اسفند 96 کتیبه این آرامگاه متعلق به برادر زاده یحیی بن زید (نواده امام زین العابدین) است اما کسانی که به این آرامگاهتور مشهد فروردین 97 می آیند آن را آرامگاه امام زاده یحیی می دانند. با توجه به آن چه که در تور مشهد نوروز 97تاریخ آمده است یحیی بن زید در سال 207 هجری قمری در بغداد وفات یافتند. در کنار آرامگاه امام زاده یحیی از دامنه کوه چشمه آب معدنی جریان دارد و سنگفرشی که در اطراف بنای مرکزی است محل مناسبی برای استراحت تور مشهد با اتوبوسزائرین این امام زاده است.


برچسب ها : مکان های زیارتی مشهد,دیدنی های مشهد,حرم مطهر امام رضا علیه السلام,مسجد گوهرشاد مشهد,گنبد سبز مشهد, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:18 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

هتل های مجلل مشهد


هتل های مجلل مشهد

هتل مجلل درویشی مشهد

هتل تور مشهد بهار 97مجلل درویشی مشهد با پنج ستاره تاپ در شهر زیارتی و گردشگری مشهد توسط بخش خصوصی ساخته شده است و در هفته گردشگری تور مشهد هوایی رسما افتتاح گردید. هتل مجلل درویشی مشهد در خیابان امام رضا تور مشهد زمستان 96واقع شده است که دارای 20 طبقه و تور مشهد اسفند 96بلند ترین مجتمع اقامتی و هتلی با فضای آتریوم ( با فضای باز میانی مجتمع ) می باشد. به دلیل اینکه این هتل مجلل نام گرفته است هتل دارای اتاق های مختلف می باشد و پنج رستوران دارد که رستوران ها تور مشهد نوروز 97 هر کدام دارای منوی مجزا از هم برای مهمانان تور مشهد دارند. یکی از رستوران ها دارای منو غذای مراکشی می باشد که انواع غذاهای مراکشی برای مهمانان سرو می شود. رستوران دیگر به نام برکه می باشد که میهمانان به صورت چایخانه از این رستوران استفاده می کنند و در برنامه آینده هتل قصد دارد میهمانان در همان تور مشهد تعطیلات فروردین 97 رستوران ماهی گیری کرده و ماهی را به 7 مدل متنوع سرو بکنند.

آدرس هتل مجلل درویشی مشهد : مشهد , خیابان امام رضا علیه السلام بین امام رضا 24 و 26 

هتل مجلل درویشی مشهد

 

هتل مجلل درویشی مشهد

 


هتل بین المللی قصر مشهد 

هتل 5 تور مشهد بهار 97ستاره بین المللی قصر مشهد دارای محیطی مطلوب تور مشهد هوایی می باشد و از مرغوب ترین سازه های معماری استفاده شده است. در طبقه های مختلف هتل، تنوع زیادی در سیستم اتاق ها وجود دارد و به همین دلیل برای مسافران تور مشهد انتخابی مناسب می باشد. اتاق های سینگلتور مشهد اسفند 96، دبل، کانکت، سوئیت، پرنسس روم، آپارتمان پرزیدنت و رویال در طول اقامت میهمانان، لحظاتی به یادماندنی را تجربه می کنند و منظره حرم شمس الشموس حضرت رضا علیه السلام از پنجره های هتل بین المللی قصر مشهد دیده می شود. ترانسفر رایگان فقط از فرودگاه به هتل با مینی بوس عمومی ویژه هتل انجام می شود. برای درخواست ترانسفر زمان و شماره پرواز و رجوع به دفتر هتل در فرودگاه الزامی است.

امکانات هتل: بانک، صرافی،تور مشهد تعطیلات فروردین 97 واحدهای تجاری،  آژانس مسافرتی سالن تور مشهد نوروز 97 همایش و سمینار، تشریفات، انفورماتیک، بیزینس سنتر، سالن آمفی تئاتر،  مجموعه ورزشی، استخر و سونا، سالن زیبایی و تعداد پنج رستوران و کافی شاپ با تنوع زیاد و معماری بی نظیر آماده ارائه خدمات رفاهی در عالی ترین سطوح کیفیت به مهمانان است.

آدرس هتل بین المللی قصر مشهد : مشهد , خیابان امام رضا علیه السلامتور مشهد زمستان 96

 

هتل بین المللی قصر مشهد

 

هتل بین المللی قصر مشهد

 


هتل کوثر ناب مشهد 

هتلتور مشهد هوایی بین المللیتور مشهد بهار 97 کوثر ناب مشهد در جوار بارگاه ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام در ارائه خدمات وتور مشهد اسفند 96 پذیرایی از میهمانان و زائرین عزیز تور مشهد در تابستان سال 1392 افتتاح شد. هتل بین المللی کوثر ناب مشهد در بلوار امیرالمومنین شارستان سابق که به حرم مطهر امام رضاعلیه السلام منتهی می شود قرار گرفته است که پیاده فقط 10 دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد. فاز اول هتل کوثر ناب مشهد دارای 51 واحد که دارای سوئیت تور مشهد نوروز 97دوخوابه، سوئیت دولوکس، رویال سوئیت، استدیو سوئیت و پریمر سوئیت است که به یخچال، مایکروفر و تلویزیون، ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی، صندوق امانات، سیستم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع، کانال های ماهواره ای و اینترنت پرسرعت بی سیم تجهیز شده است. هتل بین المللی کوثر ناب مشهد تور مشهد تعطیلات فروردین 97 اولین هتل پنج ستاره شهر مقدستور مشهد زمستان 96 مشهد می باشد که دارای این تجهیزات است. خدمات هتل کوثر ناب مشهد: بوفه صبحانه رایگان، ترانسفر از فرودگاه تا هتل، سرویس رفت به حرم امام رضا علیه السلام  می باشد.

 

 

هتل کوثر ناب مشهد

 

هتل کوثر ناب مشهد

 


هتل پارس مشهد

درتور مشهد هوایی شهر مقدس مشهد هتل 5 ستاره پارس مشهد ناحیه ای آرام و سرسبزتور مشهد اسفند 96 در غرب شهر مشهد قرار گرفته است با معماري بسیار زيباي ايراني مكان و محیطی دلپذير براي اقامت گردشگران و میهمانان ايراني و خارجي می باشد . هتل پارس مشهد داری ۲۲۸ اتاق، سوئیت، سوئیت رویال و سوئیت ویژه تور مشهد تعطیلات فروردین 97 می باشد. اتاق‌ها مجهز به بهترین مبلمان، سرویس ۲۴ ساعته، تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره‌ای، تور مشهد بهار 97تلفن مركزی، صندوق امانات و سشوار می باشند. رستوران‌های زیبای سنتی و اروپایی، فضای سبز آرامش بخش با آلاچیق و دریاچه مصنوعی زیبا، استخر سرپوشیده و سونا، زمین تنیس، سالن اسكواش، سالن بیلیارد، سالن كنفرانس، آمفی‌تئاتر روباز،تور مشهد زمستان 96 مركز خرید، خشكشویی و پاركینگ از امكانات رفاهی دیگر هتل پارس در اختیار مهمانان تور مشهد می باشد.

آدرس هتل پارس مشهد: مشهد بلوار وکیل آباد، تقاطع خیابان شهید صیاد شیرازیتور مشهد نوروز 97

 

هتل پارس مشهد

 

هتل پارس مشهد

 


برچسب ها : هتل های مجلل مشهد,آدر س هتل مجلل درویشی مشهد,هتل بین المللی قصر مشهد,هتل کوثر ناب مشهد,هتل پارس مشهد, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 30 آبان 1396ساعت 13:14 توسط مری نظر بدهيد | نظرات (0)

صفحه قبل 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 صفحه بعد